Old Lady - nektar mango 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Napój jabłkowy gotowany bez alkoholu 0,75 l BIO ELBLER
Skladem (expedice 1-5 dní)
30,34 zł
RICO Napój z marakui z zielonej herbaty z dodatkiem liczi boba 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,13 zł
Organiczny
Napój Raráškovo Lieblingskakao BIO 300g SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
40,69 zł
Napój gazowany dla dzieci jabłko, wiśnia - Kidibul 750ml
Dočasně nedostupné
25,82 zł
Rabat
9,16 zł
–6 %
GENKI RAMUNE /HATA Napój gazowany biała brzoskwinia 200ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,54 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 215kJ/51kcal |
| Tłuszcze | 1,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0,10g |
| Węglowodany | 12,00g |
| w tym cukry | 11,70g |
| Błonnik | |
| Białka | 0,20g |
| Sól | <0,50g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 1 kg |
| EAN: | 4024101003506 |
Organiczny
Nektar jabłkowo-wiśniowy 200 ml BIO HOLLINGER
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,93 zł
Organiczny
Cydr jabłkowy z burakiem 750 ml BIO MOŠTÁRNA HOSTĚTÍN
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,16 zł
Organiczny
Cydr jabłkowy z rokitnikiem 750 ml BIO MOŠTÁRNA HOSTĚTÍN
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,88 zł
Organiczny
Napój owocowy organiczny Rokitnik zwyczajny ACE Beutelsbacher 0,2 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
11,50 zł
Organiczny
Beutelsbacher napój organiczny kokos-mango 0,7 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,28 zł
Wskazówka
Nektar brzoskwiniowo-jabłkowy - Fructal 200ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,67 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
