Otręby owsiane - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Wskazówka
Organiczny
Otręby pszenne 300 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,46 zł
Nowość
Organiczny
Gryka Dennree 500 g ekologiczna
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,66 zł
Nowość
Organiczny
Ryż Arche Sushi 500g ekologiczny
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,55 zł
Organiczny
Naturalny ryż basmati bez ziaren. 500g PROBIO ORGANICZNE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,91 zł
Organiczny
Ryż biały Basmati bez łuski 500g PROBIO ORGANICZNE
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,93 zł
Opis szczegółowy produktu
Otręby owsiane pomagają uzupełnić dietę składającą się głównie z rafinowanej żywności o błonnik. Zawierają cenne minerały i witaminy, zwłaszcza te z grupy B. Co zaskakujące, otręby owsiane są bardzo smaczne nawet w stanie suchym i z powodzeniem można je dodawać do musli i wypieków, do których dodają więcej błonnika.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1543kJ/368kcal |
| Tłuszcze | 9,40g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,60g |
| Węglowodany | 47,80g |
| w tym cukry | 1,20 g |
| Błonnik | 16,10 g |
| Białko | 14,90 g |
| Sól | <0,01 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Gastro i duże opakowania płatków śniadaniowych |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8595617906330 |
Ryż chrupki bezglutenowy z kakao - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
176,73 zł
Ryż krótkoziarnisty - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
72,51 zł
Komosa ryżowa czerwona - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
180,94 zł
Proso - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
49,09 zł
Wskazówka
Kasza gryczana ciemna łuskana - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
64,52 zł
Organiczny
Ryż biały basmati 10 kg ORGANICZNY ORGANICZNY NIEORGANICZNY
Dočasně nedostupné
189,61 zł
Kasza manna orkiszowa - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
50,50 zł
Organiczny
Ryż basmati ekologiczny naturalny organiczny*nieorganiczny 10 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
171,96 zł
Specjalna bułka tarta kukurydziana - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
105,20 zł
Organiczny
Kasza gryczana ekologiczna - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
112,21 zł
Pszenica bulgur - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
64,52 zł
Skrobia ryżowa bezglutenowa - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
130,45 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
