Owsianka bananowa bezglutenowa - Naturalna 80g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Opis szczegółowy produktu
Jednorazowa bezglutenowa owsianka bananowa z kawałkami ziaren kakaowca słodzona surowym syropem z agawy.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1710kJ/409kcal |
| Tłuszcze | 14,60g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 4,50g |
| Węglowodany | 58,90g |
| w tym cukry | 21,30 g |
| Błonnik | |
| Białko | 7,70 g |
| Sól | <0,1 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Owsianka |
|---|---|
| Waga: | 0.08 kg |
| EAN: | 8595617903988 |
Owsianka Omega3 z czekoladą i orzechami nerkowca, bezglutenowa. 65g PÓŁMIKS
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,78 zł
Nomina - owsianka - Nominalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,87 zł
Kasza ryżowa instant 180g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,34 zł
Owsianka probiotyczna BANAN Z CZEKOLADĄ - Vegan - Topnatur 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,58 zł
Ovesná kaše Collagen - Ananas, kokos - Semix 55g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,50 zł
Kaszka ryżowa bezglutenowa z malinami - Semix 65g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,36 zł
Nomina - kaszka wieloziarnista - Nominalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,87 zł
Miska energetyczna owsianka - WEGAŃSKA - Topnatur 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,50 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
