Nomina - pyszna owsianka - Nominalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1569kJ/371kcal |
| Tłuszcze | 3,30g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,50g |
| Węglowodany | 70,00g |
| w tym cukry | 0,50 g |
| Błonnik | 7,00 g |
| Białka | 12,00 g |
| Sól | 0,03 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Owsianka |
|---|---|
| Waga: | 0.3 kg |
| EAN: | 8594010190476 |
Ovesný hrníček Quinoa - jablko a skořice bez lepku - Semix 70g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,62 zł
Kaszka ryżowa bezglutenowa z morelami - Semix 65g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,39 zł
Kasza gryczana błyskawiczna - bezglutenowa - Naturalna 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,56 zł
Owsianka LOW CARB kakao i jagoda - Topnatur 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,06 zł
Nomík - owsianka zbożowa - Nominalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,71 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
