Naturalna owsianka - jęczmień - owsianka błyskawiczna - Naturalna 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Opis szczegółowy produktu
Produkt wytłaczany. Naturalna, bezglutenowa owsianka błyskawiczna na bazie kaszy owsianej i jęczmiennej jest idealnym elementem diety ze względu na swoją lekkostrawność i łatwość przygotowania. Nadaje się nie tylko na śniadanie, ale także dla dzieci i dorosłych. Szybkie i łatwe przygotowanie. Przygotowanie: rozpuścić w gorącej wodzie lub gorącym mleku i osłodzić.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1500kJ/360kcal |
| Tłuszcze | 3,60g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,50g |
| Węglowodany | 66,00g |
| w tym cukry | 0,30 g |
| Błonnik | |
| Białko | 11,20 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Owsianka |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8595617903704 |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
