Tofu z wodorostami - Sunfood ok. 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Tempeh z groszku BIO MARYNOWANY - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,79 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 565kJ/136kcal |
| Tłuszcze | 8,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,10g |
| Węglowodany | 2,60g |
| w tym cukry | 1,50g |
| Błonnik | |
| Białka | 13,00g |
| Sól | 0,90g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Tofu i tempeh |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 2951887001605 |
Wskazówka
Tofu marynowane - Sunfood ok. 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,11 zł
Wskazówka
Klopsiki z tofu - Sunfood 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,94 zł
Wskazówka
Tofu wędzone - Sunfood ok. 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
7,11 zł
Tofu czosnkowe - Sunfood ok. 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,22 zł
Przysmak z tofu - Sunfood 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,67 zł
Organiczny
Tofu jedwabiste ORGANICZNE - bezglutenowe - Clearspring 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,03 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
