Tofu marynowane w sosie Teriyaki - Lunter 180g
Produkty powiązane
Środek czyszczący do podłóg i płytek Rhubarb - Metoda 740ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,08 zł
Nowość
Organiczny
Wegański napój cytrynowy lassi 230 ml BIO BIEDERMANN
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,11 zł
Nowość
Organiczny
Napój Lassi z puree z mango wegański 230 ml BIO BIEDERMANN
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,11 zł
Opis szczegółowy produktu
25g białka. Soja bez GMO. Źródło wapnia. Bezglutenowe. Wegańskie. Smaczna nowość w ofercie smażonego na patelni tofu LUNTER Teriyaki zachwyci Cię słodkim, egzotycznym smakiem dalekiej Japonii. To doskonały wybór dla miłośników kuchni azjatyckiej. Wystarczy podsmażyć na patelni przez 2 minuty i można podawać.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 576 kJ/138 kcal |
| Tłuszcze | 7,70 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,20 g |
| Węglowodany | 2,10 g |
| w tym cukry | 1,90 g |
| Błonnik | 2,20 g |
| Białko | 14 g |
| Sól | 1,10 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność chłodzona |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8586024422391 |
Seafoo Tofu Tuned pasta o długim okresie trwałości - Lunter 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,78 zł
Plasterki o smaku Eidamu - 5 plasterków - WEGAŃSKIE - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,13 zł
Plasterki rosły. z indyczym smakiem Viodeli 100g VIOLIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,48 zł
Tofu z Kolozsváru z kiszoną kapustą - Lunter 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,43 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
