Torebka jabłko-gruszka-rokitnik 200 g DRZEWA OWOCOWE + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Torebka jabłkowo-śliwkowa 200 g DRZEWA OWOCOWE + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
6,85 zł
Organiczny
Dodatek do dania głównego mieszanka owoców ogrodowych - torebka 90 g BIO OVKO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,73 zł
Organiczny
Puree gruszkowe Holle 125g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,27 zł
Torba jabłkowo-malinowa 120 g OVOČÝKÁ + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 zł
Moszcz jabłkowo-winogronowy 250 ml OVOČNÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,95 zł
Cydr jabłkowo-wiśniowy 200 ml OVOČÍKÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
6,84 zł
Organiczny
Dodatki różne rodzaje zestaw 6 szt. - woreczek 660 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
39,35 zł
Opis szczegółowy produktu
Przecier owocowy bez dodatku cukru, który nie zawiera konserwantów.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 278kJ/65kcal |
| Tłuszcze | 0,08g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 15,73g |
| w tym cukry | 13,80 g |
| Błonnik | |
| Białko | 0,48 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność i żywienie |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592809002467 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Cydr jabłkowo-leśny 250 ml OVOČÝÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
7,56 zł
Organiczny
BIOTR4260133232464
Cydr jabłkowo-marchewkowy 200 ml OVOČNÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
6,84 zł
Organiczny
Dodatek gruszka, banan, agrest - torebka 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
6,63 zł
Napój gazowany dla dzieci 99% jabłko, truskawka - Kidibul 750 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
26 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
