Cydr jabłkowo-borówkowy 250 ml OVOČNÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
BIOTR4260133232587
Torba jabłkowo-malinowa 120 g OVOČÝKÁ + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 zł
Cydr jabłkowy 100% 200 ml OVOČNÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
6,84 zł
Cydr jabłkowo-leśny 250 ml OVOČÝÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
7,56 zł
Organiczny
Dodatek z owsianką, gruszką i jagodami - saszetka 110 g BIO RUDOLFS
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,63 zł
Opis szczegółowy produktu
Sok owocowy 100% powstaje wyłącznie z wyselekcjonowanych owoców pochodzących z naszego kraju.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182kJ/43kcal |
| Tłuszcze | 0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 9,90g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Białko | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność i żywienie |
|---|---|
| Waga: | 0.25 kg |
| EAN: | 8592809003389 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Organiczny
Apotheke HERBATA DZIECIĘCA EKOLOGICZNA Owocowa 20x2g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
9,60 zł
Organiczny
Napój gazowany dla dzieci 100% ekologiczne jabłko - Kidibul 750 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,03 zł
Organiczny
Holle Couscous dodatek 220g ekologiczny
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,51 zł
Organiczny
Dodatek z płatków owsianych brzoskwinia, banan - torebka 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
6,99 zł
Organiczny
Dodatki różne rodzaje zestaw 6 szt. - woreczek 660 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
39,35 zł
Organiczny
BIOTR7640161877290
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
