Moszcz jabłkowo-winogronowy 250 ml OVOČNÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Dodatek jabłko, banan, śliwka, ciasteczka - torebka 110 g BIO RUDOLFS
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,63 zł
Organiczny
Dodatek Mango, banan, pigwa - torebka 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
6,63 zł
Saszetka jabłkowo-gruszkowa 120 g FRUIT BOX + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 zł
Napój gazowany dla dzieci 100% jabłko - Kidibul 750 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
26 zł
Organiczny
Fruchtbar Malina Borówka Winogrono Banan Jabłko Owies Puree 100g Ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,57 zł
Cydr jabłkowo-rokitnikowy 250 ml OVOČÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
7,56 zł
Opis szczegółowy produktu
Sok owocowy 100% powstaje wyłącznie z wyselekcjonowanych owoców pochodzących z naszego kraju.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182kJ/43kcal |
| Tłuszcze | 0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 9,90g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Białko | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność i żywienie |
|---|---|
| Waga: | 0.25 kg |
| EAN: | 8592809003365 |
Cydr jabłkowo-leśny 250 ml OVOČÝÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
7,56 zł
Organiczny
Dodatek z płatków owsianych mango, marakuja - saszetka 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
6,63 zł
Saszetka jabłkowa 100% 120 g OWOCE W PUDEŁKU + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 zł
Organiczny
Holle Risotto warzywne danie dodatkowe 220g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,65 zł
Organiczny
Dodatek jabłko, banan, jagoda - torebka 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
6,99 zł
Organiczny
Dodatek owocowy z gruszką - saszetka 90 g BIO OVKO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,73 zł
Organiczny
Puree gruszkowe Holle 125g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,27 zł
Wskazówka
Organiczny
Chipsy bezglutenowe dla dzieci z ekologiczną marchewką - Biokids 55g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,56 zł
Saszetka jabłkowo-marchwiowa 120 g DRZEWA OWOCOWE + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
5,95 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
