Torebka jabłko-wiśnia-aronia 200 g DRZEWA OWOCOWE + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Holle Mleko modyfikowane 1 400g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
49,38 zł
Organiczny
Dodatek gruszka, banan, agrest - torebka 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
6,63 zł
Organiczny
Dodatek jabłko, banan, truskawka, śmietana - torebka 110 g BIO RUDOLFS
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,63 zł
Saszetka jabłkowa 100% 120 g OWOCE W PUDEŁKU + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 zł
Organiczny
Dodatek owocowy z gruszką - saszetka 90 g BIO OVKO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,73 zł
Organiczny
BIOTR4260133232587
Organiczny
Fruchtbar Malina Borówka Winogrono Banan Jabłko Owies Puree 100g Ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,57 zł
Opis szczegółowy produktu
Przecier owocowy bez dodatku cukru, który nie zawiera konserwantów.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 278kJ/65kcal |
| Tłuszcze | 0,08g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 15,73g |
| w tym cukry | 13,80 g |
| Błonnik | 1,80 |
| Białko | 0,48 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność i żywienie |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592809002412 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Saszetka jabłkowo-gruszkowa 120 g FRUIT BOX + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 zł
Organiczny
Dodatek Mango, banan, pigwa - torebka 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
6,63 zł
Cydr jabłkowo-wiśniowy 200 ml OVOČÍKÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
6,84 zł
Organiczny
Dodatek z płatków owsianych brzoskwinia, banan - torebka 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
6,99 zł
Cydr jabłkowo-marchewkowy 200 ml OVOČNÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
6,84 zł
Organiczny
Dodatki różne rodzaje zestaw 6 szt. - woreczek 660 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
39,35 zł
Organiczny
Holle Dynia, cukinia i ziemniaki danie dodatkowe 190g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,46 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
