Torebka mieszanki jabłkowo-ogrodowej 200 g OVOČÝÁK
Produkty powiązane
Organiczny
Holle Dynia, cukinia i ziemniaki danie dodatkowe 190g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,46 zł
Torba jabłkowo-truskawkowa 120 g OVOČÍKÁ + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 zł
Organiczny
Dodatek z płatków owsianych brzoskwinia, banan - torebka 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
6,99 zł
Torebka jabłko-wiśnia-aronia 200 g DRZEWA OWOCOWE + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
6,85 zł
Nowość
Organiczny
Przecier jabłkowo-bananowy 360 g BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,89 zł
Cydr jabłkowo-borówkowy 250 ml OVOČNÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
7,56 zł
Opis szczegółowy produktu
Puree owocowe w 100% powstaje z owoców pochodzących z naszego kraju, z certyfikowanych sadów i od sprawdzonych plantatorów. W tym opakowaniu umieściliśmy 260 g owoców i poddaliśmy je pasteryzacji w temperaturze 83°C, aby zachować to, co najlepsze! Przetworzone owoce, wielogatunkowe, przeciery, pasteryzowane, niesłodzone. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 0-25°C.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 278kJ/65kcal |
| Tłuszcze | 0,08g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 15,73g |
| w tym cukry | 13,80 g |
| Błonnik | 1,80 |
| Białko | 0,48 g |
| Sól | 0,00 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność i żywienie |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592809003631 |
Organiczny
Fruchtbar Malina Borówka Winogrono Banan Jabłko Owies Puree 100g Ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,57 zł
Saszetka jabłkowo-marchwiowa 120 g DRZEWA OWOCOWE + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
5,95 zł
Nowość
Organiczny
Fruchtbar Przecier truskawkowo-jabłkowy 100g ekologiczny
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,57 zł
Napój gazowany dla dzieci 100% jabłko - Kidibul 750 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
26 zł
Organiczny
BIOTR4260133232464
Saszetka jabłkowa 100% 120 g OWOCE W PUDEŁKU + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
