Torebka jabłkowo-morelowa 120 g DRZEWO OWOCOWE + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Nowość
Organiczny
Fruchtbar Przecier truskawkowo-jabłkowy 100g ekologiczny
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,57 zł
Saszetka jabłkowa 100% 120 g OWOCE W PUDEŁKU + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 zł
Organiczny
Dodatek do dania głównego mieszanka owoców ogrodowych - torebka 90 g BIO OVKO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,73 zł
Cydr jabłkowy 100% 200 ml OVOČNÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
6,84 zł
Organiczny
Dodatek z płatków owsianych brzoskwinia, banan - torebka 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
6,99 zł
Organiczny
BIOTR7640161877290
Opis szczegółowy produktu
Przecier owocowy bez dodatku cukru, który nie zawiera konserwantów.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 278kJ/65kcal |
| Tłuszcze | 0,08g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 15,73g |
| w tym cukry | 13,80 g |
| Błonnik | 1,80 |
| Białko | 0,48 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność i żywienie |
|---|---|
| Waga: | 0.12 kg |
| EAN: | 8592809001668 |
Organiczny
Dodatek gruszka, śliwka - saszetka 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
6,63 zł
Cydr jabłkowo-leśny 250 ml OVOČÝÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
7,56 zł
Organiczny
Dodatek jabłko, banan, śliwka, ciasteczka - torebka 110 g BIO RUDOLFS
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,63 zł
Organiczny
Holle Mleko modyfikowane 1 400g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
49,38 zł
Torba jabłkowo-malinowa 120 g OVOČÝKÁ + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 zł
Organiczny
Dodatek jabłko, banan, jagoda - torebka 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
6,99 zł
Moszcz jabłkowo-winogronowy 250 ml OVOČNÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,95 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
