Torebka z prosa z morelą bez glutenu, mleka i jajek - Naturalna 20g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Ciasteczka kawowe z kokosem 100 g BIO ZEMANKA
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,80 zł
Organiczny
Miękkie pełnoziarniste ciasteczka dla dzieci z sokiem jabłkowym bez dodatku cukru 6M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,59 zł
Organiczny
Ciasteczka pełnoziarniste dla dzieci Naturalne 6M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,59 zł
Organiczny
Pełnoziarniste ciasteczka dla dzieci z belgijską czekoladą 36M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,59 zł
Organiczny
Ciasteczka kokosowe bezglutenowe z sorgo 100 g BIO ZEMANKA
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,65 zł
Opis szczegółowy produktu
Kolejny produkt z rodziny naszych torebek z nadzieniem bez glutenu, jajek i mleka, w tym przypadku sprawdzony morelowy w wersji XL - bagaaaa.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1426kJ/341kcal |
| Tłuszcze | 7,72g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 6,50g |
| Węglowodany | 77,40g |
| w tym cukry | 30,30 g |
| Błonnik | |
| Białko | 3,96 g |
| Sól | <0,01 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ciasteczka |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595617913802 |
Organiczny
Ciastka pełnoziarniste orkiszowe z dodatkiem kakao i cykorii 100 g GOOD TIMES
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,48 zł
Čučoriedka - celozrnné sušenky s borůvkovou náplní - Nature Line 25g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,78 zł
Aronia - pełnoziarniste ciasteczka z nadzieniem aroniowo-porzeczkowym - Nature Line 65g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,26 zł
7,38 zł
–15 %
Batony LOTTE PEPERO - Białe ciasteczka 37g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,23 zł
Nowość
Organiczny
Wafle miodowe 175 g BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,55 zł
Kasza gryczana z pomarańczą - Naturalna 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,42 zł
Rabat
Nowość
Wskazówka
Organiczny
8,57 zł
–20 %
SMART13800233689782
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
