VegiSteak mielony - VEGAN - VETO 260g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Vítovo kimči pikantní habanero - ViK product 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
78,90 Kč
Kozí probiotický nápoj BIFIDORA mango - DoRa 240g
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,20 Kč
Organiczny
Tempeh z grochu BIO NATURALNY - TempeHu 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
74,60 Kč
Organiczny
Organiczny marynowany tempeh z soczewicy - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
101,80 Kč
Organiczny
Łubin tempeh BIO NATURALNY - TempeHu 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
60 Kč
Opis szczegółowy produktu
Mięso mielone jest wegańską alternatywą dla mięsa mielonego. Ma delikatny mięsny smak i przyjemną konsystencję, dzięki czemu może stać się podstawą wielu wegańskich przepisów. W odróżnieniu od produktów konkurencji, używamy dużej ilości tofu, co nadaje produktowi ciekawy wygląd i wartość odżywczą. Świetnie komponuje się ze spaghetti bolognese, pulpecikami, klopsikami, tortillą ragu, lasagne lub jako danie bezmięsne.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 502kJ/120kcal |
| Tłuszcze | 4,60g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,40g |
| Węglowodany | 4,80g |
| w tym cukry | 1,80 g |
| Błonnik | |
| Białko | 11,60 g |
| Sól | 1,40 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Alternatywy mięsne i kiełbaski roślinne |
|---|---|
| Waga: | 0.3 kg |
| EAN: | 8594010512308 |
Nowość
Organiczny
Salami wegetariańskie z papryką 80 g BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
69,60 Kč
Polenta - Amunak 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
51,70 Kč
Nowość
Organiczny
Chorizo pszeniczne 80g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
96,90 Kč
Wskazówka
Seitan naturalny - Sunfood 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,70 Kč
Wskazówka
Hamburger z soczewicy - Sunfood 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
40,70 Kč
Gourmet - kiełbasa warzywna - Salve Natura 320g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
101,70 Kč
Wędliny wiejskie - kiełbasa warzywna - Salve Natura 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
86,50 Kč
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
