Viodeli - Plasterki o smaku indyka - Violife 100g
Produkty powiązane
Majonez wegański - Agricol 5kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
70,74 zł
Nowość
Organiczny
Wegański napój cytrynowy lassi 230 ml BIO BIEDERMANN
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,11 zł
Wskazówka
Kapusta kiszona krymska 600 g ZELÁRNA LOBKOWICZ
Średnia ocena produktu wynosi 3,7 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,36 zł
Deser kozi Janínek VANILLA - Sedlák 120g
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Dočasně nedostupné
7,83 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1149kJ/276kcal |
| Tłuszcze | 20,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 18,00g |
| Węglowodany | 18,00g |
| w tym cukry | 2,20 g |
| Błonnik | 2,20 g |
| Białka | 5,00 g |
| Sól | 3,40 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność chłodzona |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 5202390028502 |
Plasterki o smaku wędzonego łososia 100 g WELL WELL
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,13 zł
Białe kimchi nie jest ostre - sfermentuj je! 300g
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,81 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
