Wino różowe bezalkoholowe odmianowe - Syrah - Vintense 200ml
Produkty powiązane
Old Lady - wino truskawkowe 700ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,57 zł
Delikatnie musujące wino bezalkoholowe - Rosé - Vintense 750ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
41,69 zł
Organiczny
Wino musujące Sauvignon frizzante 0,25 l BIO WINIARNIA CZECH
Dočasně nedostupné
17,56 zł
Wino różowe bezalkoholowe odmianowe - Syrah - Vintense 750ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
39,72 zł
Opis szczegółowy produktu
2023 roku wino otrzymało odznakę Prague Gold w konkursie Prague Wine Trophy. Powstaje przy użyciu unikalnej technologii dealkoholizacji, która polega na wytwarzaniu go z klasycznego wina alkoholowego, a następnie usuwaniu z niego alkoholu pod koniec produkcji. Oznacza to, że smak i jakość zostają zachowane w porównaniu z innymi markami, które od początku produkują wino bezalkoholowe. Zalecana temperatura serwowania: 6 - 8 °C Gatunek wina: Syrah Kolor wina: RóżowyWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 76kJ/18kcal |
| Tłuszcze | 0g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 4,10g |
| w tym cukry | 4,10 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Napoje alkoholowe |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 5415270101220 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Wino białe bezalkoholowe odmianowe - Chardonnay - Vintense 750ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,72 zł
Organiczny
BIOTR4012852001780
Wino czerwone bezalkoholowe odmianowe - Cabernet Sauvignon - Vintense 750ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,72 zł
Organiczny
Wino białe Chardonnay 1 l BIO BECCO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
31,39 zł
Delikatnie musujące wino bezalkoholowe - Rosé - Vintense 200ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,90 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
