Włoski makaron z farszem Tortelli Ricotta e Spinaci bezglutenowy - La Pasta di Francesca 250g
Produkty powiązane
Makaron kukurydziany FUSILLI (wrzeciona) bezglutenowy - Naturalny 250g
Dočasně nedostupné
7,89 zł
Makaron włoski bezglutenowy Ravioli z szynką parmeńską - La Pasta di Francesca 250g
Dočasně nedostupné
23,21 zł
Těstoviny z červené čočky, zeleného hrachu a cizrny bez lepku - Fusilli - ITÁLIE - Natural 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,73 zł
Opis szczegółowy produktu
Ręcznie robiony, bezglutenowy włoski makaron o różnych kształtach, bogaty w smak, wytwarzany według tradycyjnych włoskich receptur. Przechowywanie do 25°C.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1073 kJ/255kcal |
| Tłuszcze | 5,90g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,90g |
| Węglowodany | 40,60g |
| w tym cukry | 4,40 g |
| Błonnik | |
| Białka | 8 g |
| Sól | 1,30 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Makaron |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 6457603163832 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Těstoviny pohankové bez lepku - Fusilli - vřetena - ITÁLIE - Natural 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,73 zł
Zupa makaronowo-ryżowa bezglutenowa gwiazdki 300 g RISOLINO
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,99 zł
Nowość
Organiczny
Makaron penne kukurydziano-ryżowy 500 g BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
17,81 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
