ALMA és SÁRGARÉPA almabor - Gyümölcslé 3L
Kapcsolódó termékek
RICO Passiógyümölcs ital zöld teából licsi bobával 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
683 Ft
383 Ft
–8 %
Védje a citromos-citrus italt. fű 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
351 Ft
Termék részletes leírása
A legtöbb béta-karotin a többihez képest – a sárgarépa a béta-karotin természetes tárháza – a mustnak nem kell csak gyümölcsnek lennieTápanyagértékek
| Energiaérték | 182 kJ/43 kcal |
| Zsírok, amelyek zsírosak | 0,03g |
| szénhidrátok | 9,90g |
| ebből cukrok | 9,32g |
| Rost | 0,10g |
| Fehérje | 0,81g |
| Só | 0,05g> |
| Kategória: | Gyümölcslevek |
|---|---|
| Súly: | 3 kg |
| EAN vonalkód: | 8592809000067 |
| A tétel elfogyott… | |
Old Lady - sárgarépalé 700ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 222 Ft
Áfonyalé péppel - Natúr 500ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 482 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
