Almás-epres gyümölcsszeletek 20 g GYÜMÖLCSKERT + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Kapcsolódó termékek
Narancs zselés tábla étcsokoládéban - Juicy tábla csokoládé - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
360 Ft
Áfonyás müzliszelet joghurtos feltéttel és élőflórás zabkásaval - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
215 Ft
Szerves
BIOTR4260289421323
Tyčinka kakaová s kousky křupavých sušenek 35 g MOO FREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
870 Ft
Egy csokoládé tábla. STEVIA égés. például cukor nélkül 35g BALANCE
Skladem (expedice 1-5 dní)
805 Ft
Termék részletes leírása
100%-os gyümölcsszelet kizárólag gyümölcsből készül. Először leszűrték, majd pép formájában, alacsony hőmérsékleten szárították több órán keresztül, hogy a szeletek megőrizzék a legjobbjukat.Tápanyagértékek
| Energiaérték | 1391kJ/327,5kcal |
| Zsírok, amelyek zsírosak | 0,09g |
| Szénhidrátok | 79,11g |
| ebből cukrok | 68,00g |
| Rost | Profit12. 2 g|
| só | 0,01 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Gyümölcsszeletek |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 8592809002658 |
Kedvezmény
222 Ft
–10 %
Müzliszelet joghurtban - meggy - Tekmar 30g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
198 Ft
Newbar Túrós citrom 28g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
323 Ft
Perla rúd CHIA szilva 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
389 Ft
Szerves
Gyümölcsszelet 40 g ORGANIC RAPUNZEL + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
504 Ft
Tipp
156 Ft
–5 %
Cukormentes müzliszelet - sárgabarack - Tekmar 30g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
148 Ft
RAWBAR szelet almával és fahéjjal - vegán - gluténmentes - Celita 40g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
263 Ft
SNEIK sárgabarack - gyümölcscsemege hozzáadott cukor nélkül - Natúr 30g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
172 Ft
Joghurt szelet gyümölccsel és földimogyoróval - Natúr 40g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
159 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
