Étcsokoládé szederrel, málnával és meggyel - Severka 125g
Kapcsolódó termékek
Tejcsokoládé pisztáciával, rózsával és cseresznyével - Severka 115g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 201 Ft
YUKI & LOVE Mochi s tapiokovými perličkami, příchuť matcha latte 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1 207 Ft
Szerves
Bett'r epres kesudiós keksz hozzáadott cukor nélkül 30 g bio
Skladem (expedice 1-5 dní)
426 Ft
Lifebar cseresznye-cseresznye rúd RAW 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
526 Ft
Termék részletes leírása
Étcsokoládé szederrel, málnával és meggyel.Tápanyag-értékek
| Energiaérték | 2109kJ/507kcal |
| Zsírok | 30,60g |
| szénhidrát | 42,60 g |
| ebből cukrok | 38,60 g |
| Rost | |
| Fehérje | 7,10 g |
| Só | 0 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Egészséges nassolás |
|---|---|
| Súly: | 0.2 kg |
| EAN vonalkód: | 8595630502915 |
Szerves
Lifebar fehérjeszelet málnával 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
568 Ft
Tejcsokoládé pekándióval, pisztáciával, eperrel, orgonával és kókuszos - Severka 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 201 Ft
Szerves
Lifebar proteinszelet eperrel 40 g BIO LIFEFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
568 Ft
Étcsokoládé szederrel, cseresznyével és orgonával - Severka 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2 201 Ft
CORNICHE Želé bonbóny bez cukru s borůvky a jablkem 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
644 Ft
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
