Gluténmentes rizs gnocchi - LA BONTÁ ITALIANA 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Kapcsolódó termékek
Seafoo Tofu Tuned kenhető hosszantartó - Lunter 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
411 Ft
Újdonság
Szerves
Lassi ital mangópürével vegán 230 ml BIO BIEDERMANN
Skladem (expedice 1-5 dní)
784 Ft
Kecskedesszert Janínek STRACCIATELLA - Sedlák 120g
Skladem (expedice 1-5 dní)
673 Ft
Vegán majonéz - Agricol 5kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6 083 Ft
Termék részletes leírása
gluténmentes gnocchi a tésztához hasonlóan főételként vagy köretként is tálalható cseh és olasz stílusban. A gnocchi csomagolás előnye, hogy 2 különálló, egyenként 250 grammos kádban kerül forgalomba. A gluténmentes élelmiszerek különösen alkalmasak gluténérzékenységben szenvedők számáraTápanyag-értékek
| Energiaérték | 715kJ/168kcal |
| Zsírok | 0,40g><0ttds |
| szénhidrát | 37,90 g |
| ebből cukrok | <0,10g |
| Rost | 0,60g |
| Fehérje | 3,00g |
| Só | 0,63g> |
| Kategória: | Hűtött élelmiszer |
|---|---|
| Súly: | 0.5 kg |
| EAN vonalkód: | 8595199901228 |
Szerves
Ital joghurtos lassi eper-málna pürével 250 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
502 Ft
Eidam ízű szelet - 5 szelet - VEGÁN - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
957 Ft
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Hozzászólás hozzáadása
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
