Cydr jabłkowo-marchiowy - Sok owocowy 3L
Produkty powiązane
4,56 zł
–8 %
Napój Vitality limonka-mięta 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,17 zł
Organiczny
Napój jabłkowy gotowany bez alkoholu 0,75 l BIO ELBLER
Skladem (expedice 1-5 dní)
30,31 zł
Opis szczegółowy produktu
Najwięcej beta-karotenu w porównaniu z innymi - marchewki są naturalnym magazynem beta-karotenu - niekoniecznie muszą to być tylko owoceWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182kJ/43kcal |
| Tłuszcze | 0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 9,90g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Białko | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 3 kg |
| EAN: | 8592809000067 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Sok ze świeżego imbiru - Apteka klasztorna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,73 zł
Nowość
Organiczny
Sok z owoców i warzyw żółtych 1 l BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
13,81 zł
Sok z aronii z miąższem - Naturalny 500ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,16 zł
Wskazówka
Organiczny
Organiczny sok cytrynowy 100% Beutelsbacher 0,7 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
20,65 zł
Nowość
Organiczny
Sok z marchwi 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,91 zł
Stara Dama - sok z aronii 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Średnia ocena produktu wynosi 4,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
29,25 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
