Cydr jabłkowo-rokitnikowy 250 ml OVOČÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Cydr jabłkowo-borówkowy 250 ml OVOČNÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
7,56 zł
Organiczny
Napój gazowany dla dzieci 100% ekologiczne jabłko - Kidibul 750 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,03 zł
Organiczny
Dodatek owocowy z gruszką - saszetka 90 g BIO OVKO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,73 zł
Nowość
Organiczny
Przecier jabłkowo-bananowy 360 g BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,89 zł
Torba jabłkowo-truskawkowa 120 g OVOČÍKÁ + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 zł
Organiczny
Dodatek do dania głównego mieszanka owoców ogrodowych - torebka 90 g BIO OVKO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,73 zł
Opis szczegółowy produktu
Sok owocowy 100% powstaje wyłącznie z wyselekcjonowanych owoców pochodzących z naszego kraju.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182 kJ/43 kcal |
| Tłuszcze | 0,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03 g |
| Węglowodany | 9,90 g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Białka | 0,81 g |
| Sól | <0,1 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność i żywienie |
|---|---|
| Waga: | 0.25 kg |
| EAN: | 8592809002214 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Organiczny
Apotheke HERBATA DZIECIĘCA EKOLOGICZNA Owocowa 20x2g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
9,60 zł
Saszetka jabłkowo-gruszkowa 120 g FRUIT BOX + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 zł
Torba jabłkowo-malinowa 120 g OVOČÝKÁ + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 zł
Organiczny
Holle Dynia, cukinia i ziemniaki danie dodatkowe 190g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,46 zł
Moszcz jabłkowo-winogronowy 250 ml OVOČNÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,95 zł
Cydr jabłkowo-wiśniowy 200 ml OVOČÍKÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
6,84 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
