Torba jabłkowo-malinowa 120 g OVOČÝKÁ + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Cydr jabłkowo-rokitnikowy 250 ml OVOČÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
7,56 zł
Cydr jabłkowo-borówkowy 250 ml OVOČNÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
7,56 zł
Organiczny
Holle Dynia, cukinia i ziemniaki danie dodatkowe 190g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,46 zł
WODA MINERALNA DLA DZIECI - Woda mineralna dla dzieci o pH 7,4 - Royal Water 0,5l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,09 zł
Opis szczegółowy produktu
Przecier owocowy bez dodatku cukru, który nie zawiera konserwantów.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 278kJ/65kcal |
| Tłuszcze | 0,08g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 15,73g |
| w tym cukry | 13,80 g |
| Błonnik | 1,80 |
| Białko | 0,48 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność i żywienie |
|---|---|
| Waga: | 0.12 kg |
| EAN: | 8592809001729 |
Organiczny
Dodatki różne rodzaje zestaw 6 szt. - woreczek 660 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
39,35 zł
Nowość
Organiczny
Przecier jabłkowy 360 g BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,43 zł
Nowość
Organiczny
Fruchtbar Przecier truskawkowo-jabłkowy 100g ekologiczny
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,57 zł
Organiczny
Dodatek jabłko, banan, truskawka, śmietana - torebka 110 g BIO RUDOLFS
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,63 zł
Organiczny
Napój gazowany dla dzieci 100% ekologiczne jabłko - Kidibul 750 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,03 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
