Cydr jabłkowy 100% - Sok owocowy 5L
Produkty powiązane
Rabat
9,16 zł
–6 %
GENKI RAMUNE /HATA Napój gazowany biała brzoskwinia 200ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,54 zł
RICO Napój mieszany z czarnej herbaty z dodatkiem granatu boba 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,25 zł
RICO Napój z marakui z zielonej herbaty z dodatkiem liczi boba 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,13 zł
Organiczny
Napój Raráškovo Lieblingskakao BIO 300g SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
40,69 zł
4,56 zł
–8 %
Chroń napój cytrynowo-cytrusowy. trawa 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,18 zł
Opis szczegółowy produktu
Cydr jabłkowy tłoczony na zimno - Delikatnie pasteryzowany - zachowuje dużo witamin i minerałów - z czesko-słowackich jabłek - używamy kilku różnych odmian, aby uzyskać przyjemny i zrównoważony smak Cydr jabłkowy to król wśród cydrów, podstawowy napój, który lubi niemal każdy. A to dzięki uniwersalnym jabłkom, które jedliśmy od dzieciństwa, niezależnie czy z własnego ogródka, czy kupiliśmy, a nasze ciała się do nich przyzwyczaiły. Są dla nas tak powszechne, że nie zdajemy sobie nawet sprawy, jak niesamowite są. Nie tylko świetnie smakują, ale mają również wiele wartości odżywczych. Jabłka zawierają wodę, witaminy, minerały, pierwiastki śladowe i substancje bioaktywne, które są niezbędnym elementem zdrowej diety. Powodem jest wysoka zawartość wtórnych substancji roślinnych, takich jak kwasy fenolowe i flawonoidy. Zawierają pektynę, która wiąże tłuszcze i cholesterol w żołądku. Jabłka zawierają od 3 do 16% cukrów na 100 g świeżej masy.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182kJ/43kcal |
| Tłuszcze | 0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 9,90g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Białko | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8592809000029 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Sok Goji z miąższem - Naturalny 500ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,97 zł
Nowość
Organiczny
7,20 zł
–5 %
Sok z kiszonej kapusty 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,77 zł
Old Lady - sok jabłkowy naturalnie mętny 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,94 zł
Stara Dama - sok z buraków 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,58 zł
Sok z owoców WIŚNI 100% - Gruziński Nektar 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
25,73 zł
Nowość
Organiczny
Sok z marchwi 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,92 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
