Czekolada mleczna z jeżynami, malinami i wiśniami - Severka 125g
Produkty powiązane
Ciasteczka orkiszowe - Kawa 120g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,60 zł
HOSAN Massarang Słodko-pikantna kukurydza 150g - NOWOŚĆ
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,55 zł
Czekolada mleczna z pekanami, pistacjami, truskawkami, bzem i kokosem - Severka 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,53 zł
Opis szczegółowy produktu
Czekolada mleczna z jeżynami, malinami i wiśniamiWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2163kJ/518kcal |
| Tłuszcze | 29,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 17,60g |
| Węglowodany | 51,90g |
| w tym cukry | 51,20 g |
| Błonnik | |
| Białko | 7,30 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Zdrowe przekąski |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8595630502908 |
Chrupki kukurydziane z nadzieniem mlecznym - Apero 140g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,61 zł
Organiczny
Galaretki owocowe ORGANIC - YumEarth 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,33 zł
HOSAN Seoul Chips Koreańskie chipsy smażone z ryżem kimchi 40g - NOWOŚĆ
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,77 zł
DUO ciasteczka kokosowo-kakaowe bez glutenu, jajek i mleka - Naturalne 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,87 zł
Musli PROTEIN & MAGNEZ 17% - czekolada i słony karmel - Tekmar 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,78 zł
Szybka przekąska piernikowa - bezglutenowa - w gorzkiej polewie - Extrudo 24g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,46 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
