Delikatne tofu - Sunfood ok. 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Plasterki o smaku Eidamu - 5 plasterków - WEGAŃSKIE - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,16 zł
Deser kozi Janínek VANILLA - Sedlák 120g
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Dočasně nedostupné
7,85 zł
Organiczny
Soczewica tempeh BIO NATURALNA - TempeHu 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,04 zł
Organiczny
Napój probiotyczny Bifidora koza 240 g BIO BIOFARMA DORA
Dočasně nedostupné
6,77 zł
Organiczny
Jogurt biały wiejski 400 g BIO FARMA STRUHY
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,72 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 604kJ/145kcal |
| Tłuszcze | 8,60g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,20g |
| Węglowodany | 2,20g |
| w tym cukry | 1,30g |
| Błonnik | |
| Białka | 14,60g |
| Sól | 0,50g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Tofu i tempeh |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 2956343001915 |
Przysmak z tofu - Sunfood 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,67 zł
Wskazówka
Organiczny
Smażony tempeh 210 g BIO SUNFOOD
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,05 zł
Tofu z wodorostami - Sunfood ok. 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,11 zł
Wskazówka
Tofu wędzone - Sunfood ok. 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
7,11 zł
Wskazówka
Tofu naturalne - Sunfood ok. 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,89 zł
Tofu ziołowe - Sunfood ok. 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,67 zł
Organiczny
Tofu jedwabiste ORGANICZNE - bezglutenowe - Clearspring 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,03 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
