Deser BIAŁA CZEKOLADA w tubce - Kolatch 45g, + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Čokoláda pralinková bez přidaného cukru 60 g BIO BENJAMÍSSIMO
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,10 zł
Čokoláda bílá s pekanovými ořechy, pistáciemi a borůvkami - Severka 135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,20 zł
Organiczny
Świąteczny lizak czekoladowy wegański 15 g BIO ROSENGARTEN
Dočasně nedostupné
6,09 zł
Czekolada gorzka z posypką 4x50g - Kolekcja czekoladowa - Czekoladki Kamila 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
39,06 zł
Čokoláda lískové ořechy-moruše bez přidaného cukru 60 g BIO BENJAMÍSSIMO
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,10 zł
Biała czekolada z pekanami, pistacjami, truskawkami, bzem i kokosem - Severka 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,20 zł
Organiczny
Czekolada Gepa z wiórkami kakaowymi 100g ekologiczna
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,71 zł
Biała czekolada z nerkowcami, pistacjami, fiołkami i kokosem - Severka 135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,20 zł
Čokoláda tmavá 70 % bez přidaného cukru 60 g BIO BENJAMÍSSIMO
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,10 zł
Opis szczegółowy produktu
Zdrowy, płynny deser, świetny do popijania bezpośrednio z tubki, do ciast, dodaje smaku owsiankom i musli, zmiękcza słodkie sosy i pasty oraz wzbogaca desery. Wyprodukowano bez glutenu, laktozy, konserwantów i bez dodatków takich jak tłuszcze uwodornione. Odpowiednie dla wegetarian i wegan, osób chorych na celiakię, ale także dla wszystkich, którzy chcą spożywać żywność bez klasycznego cukru rafinowanego i bez chemii.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2530kJ/610kcal |
| Tłuszcze | 48,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 4,70g |
| Węglowodany | 30,00g |
| w tym cukry | 24,00 g |
| Błonnik | 5,70 g |
| Białko | 18,00 g |
| Sól | 0,3 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Czekolada biała |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8588007271590 |
ČOXY - biała czekolada z ksylitolem - Naturalna 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,34 zł
Organiczny
Czekolada biała ekologiczna z wanilią VIVANI 80 g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,93 zł
ČOXY - biała czekolada z płatkami migdałowymi i ksylitolem - Naturalna 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,57 zł
Biała czekolada z wanilią. bez przym. cukier 100g RÓWNOWAGA
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,65 zł
Organiczny
Gepa Earl Grey biała czekolada 80g organiczna
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,71 zł
Organiczny
Czekolada biała z kokosem 100 g BIO RAPUNZEL + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,94 zł
Organiczny
Biała czekolada z jogurtem i truskawkami 100 g BIO SOLE + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,93 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
