Granola żurawinowa bezglutenowa - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Opis szczegółowy produktu
Naturalna mieszanka bezglutenowa z żurawiną nadaje się na śniadanie i idealnie komponuje się z jogurtem lub mlekiem. Mieszanka jest zbilansowana i dostarczy Ci wystarczającą ilość energii i składników odżywczych na cały poranek. Żurawina jest również doskonałym źródłem przeciwutleniaczy.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1743kJ/417kcal |
| Tłuszcze | 15,67g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 7,31g |
| Węglowodany | 57,24g |
| w tym cukry | 20,67 g |
| Błonnik | |
| Białko | 10,47 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Gastro i duże opakowania płatków, owsianek i musli |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8595617904947 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Wskazówka
Całe płatki owsiane z zarazkami Anglia - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,62 zł
Kasza gryczana z czekoladą - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
183,07 zł
Płatki sojowe całe - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
124,38 zł
Płatki ryżowe instant - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
90,84 zł
Płatki orkiszowe drobne - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
68,48 zł
Płatki owsiane z kiełkami bezglutenowe Anglia - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
67,07 zł
Wskazówka
Organiczny
Płatki owsiane organiczne bezglutenowe duże organiczne*nieorganiczne 2,5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
53,78 zł
Płatki kukurydziane instant - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
56,60 zł
Granola czekoladowa bezglutenowa - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
150,93 zł
Wskazówka
Kasza jaglana błyskawiczna - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
127,87 zł
Wskazówka
Kasza gryczana błyskawiczna - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
125,77 zł
Kasza ryżowa instant - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
97,82 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
