Kasza kukurydziana instant - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Opis szczegółowy produktu
Łatwostrawna, błyskawiczna owsianka kukurydziana, przygotowana ze składników bezglutenowych. Doskonałe jako zdrowe i szybkie śniadanie lub przekąska. Można łączyć z owocami, domowym syropem, kakao polanym masłem.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1551kJ/371kcal |
| Tłuszcze | 2,03g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,40g |
| Węglowodany | 70,10g |
| w tym cukry | 0,40 g |
| Błonnik | |
| Białko | 12,20 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Gastro i duże opakowania płatków, owsianek i musli |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8595617905616 |
Płatki gryczane instant light - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
76,86 zł
Wskazówka
Kasza jaglana błyskawiczna - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
127,87 zł
Kasza gryczana z czekoladą - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
183,07 zł
Płatki orkiszowe całe - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
78,26 zł
Granola żurawinowa bezglutenowa - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
150,93 zł
Płatki orkiszowe drobne - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
68,48 zł
Płatki owsiane z kiełkami bezglutenowe Anglia - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
67,07 zł
Płatki gryczane instant ciemne - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
90,84 zł
Musli czekoladowe z orzechami - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
122,98 zł
Kasza jaglana - bezglutenowa owsianka błyskawiczna - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
230,58 zł
Płatki owsiane całe z kiełkami bezglutenowe Anglia - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
67,07 zł
Wskazówka
Kasza gryczana błyskawiczna - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
125,77 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
