Jabłko 100% cydr - Sok owocowy 750ml
Produkty powiązane
RICO Napój z marakui z zielonej herbaty z dodatkiem liczi boba 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,10 zł
Organiczny
SPRZEDAŻ!!! ZEN napój malinowy 300 ml BIO KOLDOKOL
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,77 zł
Opis szczegółowy produktu
Sok w 100% tłoczony na zimno, poddany pasteryzacji, która pozwala zachować najlepsze właściwości przetworzonych owoców. Bez dodatku cukru Bez konserwantów Bez sztucznych składników Bez enzymacjiWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182 kJ/43 kcal |
| Tłuszcze | 0,10 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03 g |
| Węglowodany | 9,90 g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Białko | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 0.75 kg |
| EAN: | 8592809004270 |
Stara Dama - sok z buraków 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,53 zł
Sok jabłkowy 100% - Fructal 200ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,66 zł
Sok ze świeżego imbiru - Apteka klasztorna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,69 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
