Kasza ryżowa instant - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1464kJ/351kcal |
| Tłuszcze | 0,40g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 74,00g |
| w tym cukry | 0g |
| Błonnik | 1,30g |
| Białka | 8,80g |
| Sól | 0,01g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Gastro i duże opakowania płatków, owsianek i musli |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8595617905593 |
Wskazówka
Organiczny
Płatki owsiane organiczne bezglutenowe duże organiczne*nieorganiczne 2,5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
53,78 zł
Kasza jaglana - bezglutenowa owsianka błyskawiczna - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
230,58 zł
Wskazówka
Kasza gryczana błyskawiczna - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
125,77 zł
Płatki owsiane z kiełkami bezglutenowe Anglia - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
67,07 zł
Wskazówka
Kasza jaglana błyskawiczna - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
127,87 zł
Płatki gryczane instant ciemne - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
90,84 zł
Kasza kukurydziana instant - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
89,44 zł
Granola czekoladowa bezglutenowa - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
150,93 zł
Płatki ryżowe instant - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
90,84 zł
Płatki orkiszowe drobne - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
68,48 zł
Płatki kukurydziane instant - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
56,60 zł
Płatki sojowe całe - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
124,38 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
