Kasza kukurydziana - bezglutenowa owsianka błyskawiczna - Naturalna 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Opis szczegółowy produktu
Łatwostrawna, błyskawiczna owsianka kukurydziana, przygotowana ze składników bezglutenowych. Doskonałe jako zdrowe i szybkie śniadanie lub przekąska. Można łączyć z owocami, domowym syropem, kakao polanym masłem.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1551kJ/371kcal |
| Tłuszcze | 2,03g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,40g |
| Węglowodany | 70,10g |
| w tym cukry | 0,40 g |
| Błonnik | |
| Białko | 12,20 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Owsianka |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594010318924 |
Probio kaše čokoláda s proteinem bez lepku - Top Natur 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,58 zł
Ovesný hrníček Quinoa - jablko a skořice bez lepku - Semix 70g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,62 zł
Protein shake čokoláda bez lepku - Top Natur 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,53 zł
Owsianka LOW CARB Pistacja - Topnatur 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,06 zł
Owsianka bananowa bezglutenowa - Naturalna 80g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,10 zł
Organiczny
Bauckhof Czekolada Owsianka 400 g bio
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
Dostupné
23,63 zł
Owsianka probiotyczna BANAN Z CZEKOLADĄ - Vegan - Topnatur 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,58 zł
Nomina - pyszna owsianka - Nominalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,54 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
