Owsianka bezglutenowa z rokitnikiem i siemieniem lnianym - Semix 65g
Opis szczegółowy produktu
Przedstawiamy owsiankę z siemieniem lnianym i rokitnikiem. Zawiera dużo błonnika i beta-glukanów, które obniżają poziom cholesterolu we krwi. Ponadto jest produktem bezglutenowym, odpowiednim dla osób chorych na celiakię, a także dla tych, którzy chcą oczyścić organizm z glutenu. Sposób użycia: Zawartość torebki wsypać do miski lub kubka, zalać ok. 160-180 ml gorącej wody lub mleka i dokładnie wymieszać. Odstawić na 3-5 minut i natychmiast spożyć.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1584kJ/376kcal |
| Tłuszcze | 6,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,10g |
| Węglowodany | 64,00g |
| w tym cukry | 22,00 g |
| Błonnik | 8,20 g |
| Białko | 12,00 g |
| Sól | 0,52 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Owsianka |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594019381981 |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
