Gryka łuskana ekologiczna - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
9,79 zł
–22 %
Kasza bulgur gryczana 250 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,63 zł
Nowość
Organiczny
Ryż Arche Sushi 500g ekologiczny
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,55 zł
Organiczny
Ryż biały Basmati bez łuski 500g PROBIO ORGANICZNE
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,93 zł
Opis szczegółowy produktu
Gryka jest doskonałym źródłem białka. Ponadto gryka zawiera rutynę, która korzystnie wpływa na organizm człowieka. Pomaga regenerować wątrobę, żyły i naczynia krwionośne. Można go spożywać osobno, jako dodatek lub w postaci owsianki. Kasza gryczana cieszy się dużą popularnością jako śniadanie. Dzięki gryce możesz rozpocząć dzień w najzdrowszy możliwy sposób, a ponadto jest ona bezglutenowa.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1435kJ/343kcal |
| Tłuszcze | 3,40g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,70g |
| Węglowodany | 71,50g |
| w tym cukry | 0g |
| Błonnik | |
| Białko | 13,50g |
| Sól | 0g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Gastro i duże opakowania płatków śniadaniowych |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8595617906408 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Kasza gryczana jasna łuskana - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
67,32 zł
Bułka tarta z kukurydzy i ciecierzycy - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
111,51 zł
Ryż chrupki bezglutenowy z kakao - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
176,73 zł
Bułka tarta kukurydziana - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
86,96 zł
Komosa ryżowa czerwona - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
180,94 zł
Kasza orkiszowa - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
44,88 zł
Organiczny
Ryż biały basmati 10 kg ORGANICZNY ORGANICZNY NIEORGANICZNY
Dočasně nedostupné
189,61 zł
Organiczny
Kasza gryczana ekologiczna - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
112,21 zł
Ryż chrupiący bezglutenowy z miodem - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
151,49 zł
Organiczny
Ryż mleczny okrągły naturalny 10 kg BIO BIO NEBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
198,78 zł
Organiczny
Ryż długoziarnisty indica organiczny naturalny organiczny*nieorganiczny 10 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
136,50 zł
Ryż czerwony - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
105,20 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
