Makaron kukurydziany bezglutenowy MUSHEL - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Makaron kukurydziany FILINI (włoski makaron) bezglutenowy - Naturalny 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,42 zł
Těstoviny pohankové bez lepku - Fusilli - vřetena - ITÁLIE - Natural 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,73 zł
Włoskie makarony ROLLS (filet) bezglutenowe - La Pasta di Francesca 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,53 zł
Těstoviny z celozrnné rýže, bílé kukuřice a pohanky bez lepku - Fusilli - ITÁLIE - Natural 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,81 zł
Organiczny
Makaron pełnoziarnisty Sedanini z kaszy manny 500 g BIO GIROLOMONI
Dočasně nedostupné
8,82 zł
Makaron instant ramen 250 g BIO MISSES & MISTER MIE
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,82 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1452kJ/346kcal |
| Tłuszcze | 1,60g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,24g |
| Węglowodany | 77,00g |
| w tym cukry | 3,36g |
| Błonnik | |
| Białka | 4,00g |
| Sól | 0,19g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Kukurydza |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 5997849100082 |
Makaron kukurydziany bezglutenowy TARHOŇA - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
6,75 zł
Organiczny
Makaron kukurydziano-ryżowy Conchiglioni 300 g BIO COUNTRY LIFE
Dočasně nedostupné
18,64 zł
Organiczny
Wrzeciona kukurydzy ekologicznej 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,37 zł
Makaron kukurydziany bezglutenowy FLEKY - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,75 zł
Organiczny
Makaron Kwák BIO Kukurydzany bezglutenowy 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
6,17 zł
Makaron kukurydziany bezglutenowy CASERECCE - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,75 zł
Makaron kukurydziany bezglutenowy MAKARON SZEROKI - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,75 zł
Makaron kukurydziany bezglutenowy VŘETENA - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,75 zł
Makaron kukurydziany bezglutenowy SPINNER tricolor - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,75 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
