Makaron kukurydziany bezglutenowy CASERECCE - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Makaron kukurydziany PENNE (duża tuba) bezglutenowy - Naturalny 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,89 zł
Organiczny
Makaron pš. wrzeciona wrzeciona. pełne ziarno. 300g ORGANICZNEGO PROBIO
Momentálně nedostupné
10,51 zł
Nowość
Organiczny
Just Taste Spaghetti z czarnej fasoli 250g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,90 zł
Organiczny
Makaron lasagne z semoliny 500 g BIO GIROLOMONI
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,79 zł
Włoski makaron RYŻOWY (dżem) bezglutenowy - La Pasta di Francesca 250g
Dočasně nedostupné
9,53 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1452kJ/346kcal |
| Tłuszcze | 1,60g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,24g |
| Węglowodany | 77,00g |
| w tym cukry | 3,36g |
| Błonnik | |
| Białka | 4,00g |
| Sól | 0,19g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Kukurydza |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 5997849100266 |
Organiczny
Makaron penne kukurydziano-ryżowy 300 g BIO COUNTRY LIFE
Dočasně nedostupné
15,86 zł
7,02 zł
–3 %
Makaron kukurydziany bezglutenowy SPAGETTI - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,75 zł
Makaron kukurydziany bezglutenowy SMALL SPOTS - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
6,75 zł
Makaron kukurydziany bezglutenowy SPINNER tricolor - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,75 zł
Organiczny
Makaron Kwák BIO Kukurydzany bezglutenowy 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
6,17 zł
Organiczny
Makaron lasagne kukurydziano-ryżowy 250 g BIO COUNTRY LIFE
Dočasně nedostupné
16,01 zł
Makaron kukurydziany bezglutenowy MAKARON CIENKOKROJONY - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,75 zł
Makaron kukurydziany bezglutenowy KOLÍNKA - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,75 zł
Gniazdka z makaronu kukurydzianego bezglutenowe - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,75 zł
Makaron kukurydziany bezglutenowy VŘETENA - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,75 zł
Organiczny
Makaron kukurydziano-ryżowy Conchiglioni 300 g BIO COUNTRY LIFE
Dočasně nedostupné
18,64 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
