Napój owsiany Mango - Ananas - Semix 230g
Produkty powiązane
Viodeli - Plasterki o smaku szynki - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,47 zł
Tofu kousky v marinádě, pikantní - HOTOVKA - Lunter 160g
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,53 zł
Ser kozi naturalny w zalewie olejowej - bazylia - DoRa 190g
Dočasně nedostupné
18,95 zł
Pasztet z wątróbki z naturalnym dymem i kawałkami pieprzu - The Pelikans 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
23,01 zł
Sos ostrygowy - Exotic Food 725ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,63 zł
Deser kozi Janínek VANILLA - Sedlák 120g
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Dočasně nedostupné
7,94 zł
Rostlinný Rizz rýs - zelený pepř - Rýsárna 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,91 zł
Plasterki o smaku GOUDA - 5 plastrów - VEGAN - Violife 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,29 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 272kJ/65kcal |
| Tłuszcze | 0,90g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,20g |
| Węglowodany | 11,00g |
| w tym cukry | 7,80 g |
| Błonnik | 1,20 g |
| Białka | 2,30 g |
| Sól | <0,01 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Jogurty, puddingi, desery i kremy |
|---|---|
| Waga: | 0.3 kg |
| EAN: | 8595674911988 |
Wskazówka
Organiczny
Ekologiczny kwaśny kokos biały My Love My Life 400 g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,30 zł
Nowość
Organiczny
Fermentowany deser owsiany z mango i marakują 150 g BIO THE VEGAN COW
Dočasně nedostupné
8,39 zł
Organiczny
Organiczny kwaśny kokos Mango Marakuja My Love My Life 180 g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,68 zł
Organiczny
Migdał kwaśny biały ekologiczny My Love My Life 125 g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,16 zł
Organiczny
Twarożek i jogurt kremowy Matylda truskawka 125 g BIO POLABSKÉ MLEKÁRNY
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,64 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
