Nomina - kasza jaglana - Nominalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1633kJ/385kcal |
| Tłuszcze | 2,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,50g |
| Węglowodany | 80,00g |
| w tym cukry | 0,50g |
| Błonnik | 3,00g |
| Białka | 10,00g |
| Sól | <0,01 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Owsianka |
|---|---|
| Waga: | 0.3 kg |
| EAN: | 8594010190124 |
Nomík - owsianka zbożowa - Nominalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,71 zł
Organiczny
Bauckhof Czekolada Owsianka 400 g bio
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
Dostupné
23,63 zł
Kasza kukurydziana - bezglutenowa owsianka błyskawiczna - Naturalna 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,96 zł
Owsianka probiotyczna DRAGON FRUIT - Vegan - Topnatur 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,58 zł
Nutrikase Z truskawkami i wanilią 3x60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
13,99 zł
Kasza ryżowa - bezglutenowa - Naturalna 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,23 zł
Miska energetyczna owsianka - WEGAŃSKA - Topnatur 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,50 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
