Naturalna kasza jaglana - bezglutenowa owsianka błyskawiczna - Naturalna 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Opis szczegółowy produktu
Naturalna, bezglutenowa, błyskawiczna owsianka z prosa jest idealnym elementem diety ze względu na swoją lekkostrawność i łatwość przygotowania. Nadaje się nie tylko na śniadanie, ale także dla dzieci i dorosłych. Wymieszać z gorącą wodą lub mlekiem, osłodzić miodem lub syropem klonowym.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1485kJ/355kcal |
| Tłuszcze | 1,17g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 74,30g |
| w tym cukry | 0g |
| Błonnik | |
| Białko | 11,20g |
| Sól | 0g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Owsianka |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8594010318917 |
Płatki owsiane gruszka i cynamon 4x75g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
9,86 zł
Ovesná kaše Collagen - Ananas, kokos - Semix 55g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,48 zł
Kasza jaglana trzy zbożowa naturalna - Semix 65g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,84 zł
Probio kaše čokoláda s proteinem bez lepku - Top Natur 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,56 zł
Owsianka probiotyczna CZEKOLADA Z PROTEINEM - Vegan -Topnatur 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,56 zł
Kasza kukurydziana - bezglutenowa owsianka błyskawiczna - Naturalna 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,93 zł
Nomina - kasza gryczana - Nominalna 5kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
175,89 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
