Nomina - kaszka sorgo - Nominalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1586kJ/375 kcal |
| Tłuszcze | 2,90g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,40g |
| Węglowodany | 74,00g |
| w tym cukry | 0,50g |
| Błonnik | 6,00G |
| Białka | 9,80g |
| Sól | 0,01 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Owsianka |
|---|---|
| Waga: | 0.3 kg |
| EAN: | 8594010190452 |
Owsianka Omega3 z czekoladą i orzechami nerkowca, bezglutenowa. 65g PÓŁMIKS
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,78 zł
Probio kaše pistácie s proteinem bez lepku - Topnatur 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,58 zł
Inst. owsianka kukurydziano-ryżowa. bezprzewodowy 200g POEX
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,13 zł
Owsianka LOW CARB Kokos - Topnatur 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,06 zł
Kasza ryżowa - bezglutenowa - Naturalna 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,23 zł
Nomina - kasza gryczana - Nominalna 5kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
176,78 zł
Owsianka probiotyczna NATURALNA - Wegańska - Topnatur 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,58 zł
Owsianka chia z jagodami i serwatką - Semix 65g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,86 zł
Owsianka chia z truskawkami i śmietaną - Semix 65g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,86 zł
Ovesná kaše Collagen - Mango, maracuja - Semix 55g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,50 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
