Nomina - kaszka jęczmienna - Nominalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1576kJ/373kcal |
| Tłuszcze | 3,50g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,70g |
| Węglowodany | 69,00g |
| w tym cukry | 1,00g |
| Błonnik | 8,10g |
| Białka | 12,00g |
| Sól | <0,01g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Owsianka |
|---|---|
| Waga: | 0.3 kg |
| EAN: | 8594010191619 |
Kaše z klíčeného ovsa a quinoy s JABLKEM A SKOŘICÍ - Semix 65g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,10 zł
Kasza ryżowa - bezglutenowa - Naturalna 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,23 zł
Ovesná kaše Collagen - Pomeranč, skořice - Semix 55g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,50 zł
Owsianka probiotyczna KOKOS Z BELGIJSKĄ CZEKOLADĄ - Vegan - Topnatur 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,58 zł
14,74 zł
–5 %
Nutrikase Z czekoladą 3x60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,99 zł
Owsianka probiotyczna KASZTAN - Wegańska - Topnatur 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,58 zł
Nutrikaše Gryka 3x60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,29 zł
Owsianka OMEGA3 bezglutenowa z agrestem - Semix 65g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,86 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
