Old Lady - nektar wiśniowy 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Napój probiotyczny GORZKO ZIOŁOWY - Bala21 250ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,98 zł
Organiczny
SPRZEDAŻ!!! ZEN napój malinowy 300 ml BIO KOLDOKOL
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,79 zł
Cydr jabłkowo-gruszkowy - (butelka zapasowa) - Amity 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
9 zł
Cydr - SUSZONY - Amity 330ml (butelka zapasowa)
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,24 zł
Organiczny
Napój jabłkowy gotowany bez alkoholu 0,75 l BIO ELBLER
Skladem (expedice 1-5 dní)
30,34 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 249kJ/59kcal |
| Tłuszcze | <0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0,10g |
| Węglowodany | 14,00g |
| w tym cukry | 13,40g |
| Błonnik | |
| Białka | 0,20g |
| Sól | <0,50g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 1 kg |
| EAN: | 4024101008037 |
Organiczny
Organiczny cydr jabłkowy 100% Beutelsbacher 1 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,16 zł
Organiczny
Nektar z czerwonych winogron 200 ml BIO HOLLINGER
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,93 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
