Cydr jabłkowo-morelowy - Sok owocowy 3L
Produkty powiązane
Organiczny
Napój probiotyczny POMARAŃCZOWY - Bala21 250ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,98 zł
Napój gazowany dla dzieci jabłko, wiśnia - Kidibul 750ml
Dočasně nedostupné
25,82 zł
Opis szczegółowy produktu
nie tylko marchewki zawierają karoten - słodki przeciwutleniacz - pomaga w walce ze zmęczeniem - poprawia koncentracjęWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182kJ/43kcal |
| Tłuszcze | 0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 9,90g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Białko | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 3 kg |
| EAN: | 8592809002252 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Sok marchewkowo-jabłkowy - Fructal 700ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,30 zł
Nowość
Organiczny
Sok pomarańczowy butelka 1 l BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
22,03 zł
Nowość
Organiczny
Sok z buraków 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,09 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
