Gniazdka z makaronu kukurydzianego bezglutenowe - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Nowość
Organiczny
Makaron fusilli pełnoziarnisty 1000 g BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
14,42 zł
Nowość
Organiczny
Just Taste Spaghetti z czarnej fasoli 250g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,90 zł
Nowość
Organiczny
Just Taste Fettuccine z ciecierzycy 250g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,90 zł
Nowość
Organiczny
Makaron spaghetti kukurydziano-ryżowy 500 g BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,76 zł
Organiczny
Makaron spaghetti pełnoziarnisty 1000 g BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
14,42 zł
Organiczny
Makaron z komosy ryżowej Royal czarny organiczny bezglutenowy - VEGAN - Andean Valley 227g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,12 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1452kJ/346kcal |
| Tłuszcze | 1,60g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,24g |
| Węglowodany | 77,00g |
| w tym cukry | 3,36g |
| Błonnik | |
| Białka | 4,00g |
| Sól | 0,19g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Kukurydza |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 5997849100013 |
7,02 zł
–3 %
Makaron kukurydziany bezglutenowy SPAGETTI - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,75 zł
Organiczny
Makaron lasagne kukurydziano-ryżowy 250 g BIO COUNTRY LIFE
Dočasně nedostupné
16,01 zł
Organiczny
Makaron kukurydziano-ryżowy stelline 250 g BIO COUNTRY LIFE
Dočasně nedostupné
13,55 zł
7,52 zł
–0 %
Wrzeciona Mieszanka warzywna bezglutenowa 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,48 zł
Makaron kukurydziany bezglutenowy SPINNER tricolor - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,75 zł
Makaron kukurydziany bezglutenowy CASERECCE trójkolorowy - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,75 zł
Makaron kukurydziany bezglutenowy VŘETENA - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,75 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
