Kasza jaglana - bezglutenowa owsianka błyskawiczna - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Opis szczegółowy produktu
Naturalna, bezglutenowa owsianka błyskawiczna z kasztanami jest idealnym elementem diety ze względu na swoją lekkostrawność i łatwość przygotowania. Nadaje się nie tylko na śniadanie, ale także dla dzieci i dorosłych. Szybkie i łatwe przygotowanie. Przygotowanie: rozpuścić w gorącej wodzie lub gorącym mleku i osłodzić.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1434kJ/343kcal |
| Tłuszcze | 1,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 73,10g |
| w tym cukry | 4,60 g |
| Błonnik | |
| Białko | 8,30 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Gastro i duże opakowania płatków, owsianek i musli |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8595617906194 |
Płatki owsiane z kiełkami bezglutenowe Anglia - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
67,07 zł
Granola czekoladowa bezglutenowa - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
150,93 zł
Płatki kukurydziane instant - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
56,60 zł
Granola żurawinowa bezglutenowa - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
150,93 zł
Kasza ryżowa instant - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
97,82 zł
Płatki orkiszowe całe - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
78,26 zł
Kasza kukurydziana instant - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
89,44 zł
Płatki gryczane instant ciemne - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
90,84 zł
Wskazówka
Całe płatki owsiane z zarazkami Anglia - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,62 zł
Płatki gryczane instant light - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
76,86 zł
Płatki ryżowe instant - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
90,84 zł
Wskazówka
Kasza gryczana błyskawiczna - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
125,77 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
