Kasza jaglana błyskawiczna - bezglutenowa - Naturalna 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1564kJ/375kcal |
| Tłuszcze | 3,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,20g |
| Węglowodany | 72,00g |
| w tym cukry | 0g |
| Błonnik | 2,00g |
| Białka | 12,00g |
| Sól | 0g |
| Kategoria: | Owsianka |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8595617907900 |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
