Nomina - kaszka z nasionami - Nominalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1649kJ/392kcal |
| Tłuszcze | 11,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,60g |
| Węglowodany | 54,00g |
| w tym cukry | 0,50 g |
| Błonnik | 9,40 g |
| Białka | 14,00 g |
| Sól | 0,03 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Owsianka |
|---|---|
| Waga: | 0.3 kg |
| EAN: | 8594010190490 |
Kaszka ryżowa bezglutenowa z malinami - Semix 65g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,36 zł
Owsianka migdałowa LOW CARB - Topnatur 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,06 zł
Kasza ryżowa instant 180g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,34 zł
Kasza jaglana trzy zbożowa naturalna - Semix 65g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,86 zł
Ovesná kaše se sníženým obsahem cukru - Semix 65g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,80 zł
Owsianka OMEGA3 bezglutenowa z rokitnikiem - Semix 65g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,86 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
