Makaron ryżowy bezglutenowy 3mm - Lucka 240g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Makaron chitarrynowy z semoliny 500 g BIO GIROLOMONI
Dočasně nedostupné
8,78 zł
Organiczny
Makaron fusilli z semoliny ze szpinakiem 500 g BIO GIROLOMONI
Dočasně nedostupné
11,80 zł
Nowość
Organiczny
Makaron fusilli pełnoziarnisty 1000 g BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
14,34 zł
Nowość
Organiczny
Makaron literki 500 g BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,11 zł
Włoski makaron RYŻOWY (dżem) bezglutenowy - La Pasta di Francesca 250g
Dočasně nedostupné
9,48 zł
Nowość
Organiczny
Dennree Linguine pełnoziarnista pszenica durum 1 kg organiczna
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,06 zł
Opis szczegółowy produktu
Makaron ryżowy nadaje się do przygotowania dziesiątek potraw. Zainspiruj się azjatyckimi przepisami i przygotuj na lunch tajski makaron z kurczakiem i chili lub makaron z chrupiącymi warzywami. W kilka minut wyczarujesz idealny lunch, który przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom makaronu ryżowego.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1452kJ/347kcal |
| Tłuszcze | 0,61g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,30g |
| Węglowodany | 80,00g |
| w tym cukry | 1,02 g |
| Błonnik | |
| Białko | 4,81 g |
| Sól | 0,55 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ryż |
|---|---|
| Waga: | 0.24 kg |
| EAN: | 8934746052158 |
7,48 zł
–0 %
Wrzeciona Mieszanka warzywna bezglutenowa 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,45 zł
Makaron kukurydziany bezglutenowy CASERECCE - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,72 zł
Organiczny
Wrzeciona kukurydzy ekologicznej 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,33 zł
Gniazdka z makaronu kukurydzianego bezglutenowe - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,72 zł
Makaron kukurydziany bezglutenowy MAKARON CIENKOKROJONY - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,72 zł
Makaron kukurydziany bezglutenowy FLEKY - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,72 zł
Makaron kukurydziany bezglutenowy KOLÍNKA - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,72 zł
Organiczny
Makaron penne kukurydziano-ryżowy 300 g BIO COUNTRY LIFE
Dočasně nedostupné
15,78 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
